четверг, 25 января 2018 г.

При знакомстве я всегда вижу в человеке только хорошее....Володимир Висоцький


25 січня 80 років з Дня Народження композитора-барда, актора Володимира Висоцького. На виховній годині ми дізналися багато цікавого про його нелегке життя, творчій шлях.


Слухали та обговорювали чудові пісні: ,,Друг,, та ,,Я не люблю,,.

Коротко з біографії митця 
Володи́мир Семенович Висоцький (рос. Владимир Семёнович Высоцкий; нар. 25 січня 1938, Москва, Російська РФСР — пом. 25 липня 1980, Москва, Російська РФСР) — видатний радянський актор, співак і поет, класик жанру авторської пісні, автор низки прозаїчних творів, заслужений артист РРФСР (1986, посмертно) і лауреат Державної премії СРСР (1987, посмертно).

Висоцький написав близько 700 пісень і віршів, з великим успіхом гастролював у СРСР і за кордоном.

Самостійно й у співавторстві створив кілька прозаїчних творів.

Як актор зіграв близько тридцяти ролей у фільмах (зокрема «Місце зустрічі змінити не можна», «Вертикаль»).

Учасник постійної трупи театру Драми і комедії на Таганці.

Висоцький особливо прославився виконанням своїх авторських пісень під акустичну гітару. У роки суворої цензури він зачіпав цілу низку заборонених тем, через що і сам багато в чому був під забороною, — в радянські часи його записи розповсюджувалися майже виключно на магнітоальбомах, йому забороняли зніматися у багатьох фільмах, виїзд за кордон став можливим тільки завдяки активним діям дружини — французької актриси Марини Владі.
 ВЕЛИКА ПОДЯКА нашому класному керівнику- Людмилі Геннадіївні.
2 комментария:

  1. Дорогие мои дети и родители! Напишу Вам словами В.Высоцкого."Всегда ищите в людях только ХОРОШЕЕ,а плохое они сами покажут!"

    ОтветитьУдалить
  2. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить